Zjistili jsme, že používáte zastaralý prohlížeč, který není kompatibilní s naším webem.
Toggle navigation
Společnost
Akademie
Přidružení
Atleti
Přihlásit se
Vytvořit účet
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Svenska Submission Wrestling Förbundet
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
Ranking
News
Information
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Svenska Submission Wrestling Förbundet
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
Ranking
News
Information
Účet
Přihlásit se
Vytvořit účet
Společnost
Akademie
Přidružení
Atleti
SSWL 5
17 Oct
Registrovat
Informace
Účastníci
210
Zápasy
Skupiny a časový program
Výsledky
Livestreams
Registrovat
Skupiny
New schedule
Beta
SSWL 5 Day 1
Times are
dynamic
and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Přehled žíňenek
Mat 1
eta
zápasy
kategorie
10:01
6
Juniorer / 6-9 years / -25 kg
10:09
3
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
Group A
10:21
3
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
Group B
10:30
1
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
Elimination
10:26
6
Juniorer /Girls/ 10-12 years / -42 kg
10:39
1
Juniorer / Girls 13-15 years / -52 kg
10:50
6
Juniorer / Boys 13-15 years / +57 kg
Group A
11:06
6
Juniorer / Boys 13-15 years / +57 kg
Group B
12:14
1
Juniorer / Boys 13-15 years / +57 kg
Elimination
12:04
1
Juniorer / Boys 16-18 years / -70 kg
12:18
6
Juniorer / Boys 16-18 years / +70 kg
12:29
6
Seniorer & Veteraner / Female / Seniorer / Nybörjare / +62 kg
xx:xx
0
Seniorer & Veteraner / Female / Seniorer / Avancerad / -56 kg
13:19
10
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -66 kg
Group A
14:39
10
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -66 kg
Group B
14:57
10
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -66 kg
Group C
16:07
3
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -66 kg
Elimination
16:24
6
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -66 kg
17:00
6
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -71 kg
Group A
17:21
3
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -71 kg
Group B
17:57
1
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -71 kg
Elimination
17:54
10
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -93 kg
xx:xx
0
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Avancerad / -93 kg
Přehled žíňenek
Mat 2
eta
zápasy
kategorie
10:01
6
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
10:05
6
Juniorer /Boys/ 10-12 years / +42 kg
Group A
10:23
6
Juniorer /Boys/ 10-12 years / +42 kg
Group B
10:39
1
Juniorer /Boys/ 10-12 years / +42 kg
Elimination
10:37
10
Juniorer /Girls/ 10-12 years / +42 kg
11:02
10
Seniorer & Veteraner / Female / Seniorer / Nybörjare / -62 kg
11:39
10
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -71 kg
Group A
12:27
10
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -71 kg
Group B
13:39
6
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -71 kg
Group C
14:06
3
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -71 kg
Elimination
13:56
6
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare Grupp 1 / -77 kg
Group A
14:39
6
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare Grupp 1 / -77 kg
Group B
14:56
6
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare Grupp 1 / -77 kg
Group C
15:29
3
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare Grupp 1 / -77 kg
Elimination
15:27
1
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / +93 kg
15:34
6
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -77 kg
Group A
16:03
6
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -77 kg
Group B
16:33
1
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -77 kg
Elimination
16:23
10
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Avancerad / -66 kg
17:19
3
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / +93 kg
17:19
10
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Avancerad / -71 kg
18:30
6
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Avancerad / +93 kg
18:56
1
Seniorer & Veteraner / Male / Veteraner / Avancerad / -93 kg
Přehled žíňenek
Mat 3
eta
zápasy
kategorie
09:56
3
Juniorer / 10-12 years / -35 kg
Group A
10:03
3
Juniorer / 10-12 years / -35 kg
Group B
10:15
1
Juniorer / 10-12 years / -35 kg
Elimination
10:15
10
Juniorer / Boys/10-12 years / -42 kg
10:36
1
Seniorer & Veteraner / Female / Seniorer / Fortsättare / +62 kg
10:38
3
Seniorer & Veteraner / Female / Seniorer / Avancerad / -62 kg
10:40
1
Seniorer & Veteraner / Female / Seniorer / Avancerad / +62 kg
10:55
10
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare Grupp 2 / -77 kg
Group A
12:47
1
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare Grupp 2 / -77 kg
Elimination
12:12
6
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare Grupp 2 / -77 kg
Group B
12:28
10
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -84 kg
Group A
13:38
6
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -84 kg
Group B
14:14
1
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -84 kg
Elimination
14:13
10
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -93 kg
Group A
14:37
10
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -93 kg
Group B
15:28
1
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -93 kg
Elimination
15:25
10
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -84 kg
Group A
16:19
10
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -84 kg
Group B
17:25
1
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -84 kg
Elimination
17:43
6
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Avancerad / -77 kg
17:45
3
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Avancerad / -84 kg
Group A
18:10
3
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Avancerad / -84 kg
Group B
18:27
1
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Avancerad / -84 kg
Elimination