Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Män / -65,9 kg
(Matta 1)
1-1
Terminé
David Hedlund
NOVA MMA IF
Gagné par soumission - 04:00
Erik Nordahl Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Män / -65,9 kg
(Matta 1)
1-2
Terminé
Max Bengtsson
Frontline Academy Örebro
Gagné par soumission - 04:15
Tobias Bohlin Sandviken budo och kampsportsklubb
Män / -76,9 kg
(Matta 1)
1-9
Terminé
Anders Svalsten
Ola Nässén Hilti Västerås Bjj Klubb Gagné par soumission - 01:02
Män / -76,9 kg
(Matta 1)
1-11
Terminé
Johannes Andersson
Anton Åberg IKSU Gagné par points - 06:00
Män / -76,9 kg
(Matta 1)
1-12
Terminé
Linus Anshelm
Primate Lounge
Charlie Sano Team Gringo Gagné par soumission - 04:54
Män / -76,9 kg
(Matta 1)
1-14
Terminé
Tim Nyman
Föreningen Redline
Gagné par soumission - 02:23
Liam Alpäng Nacka Dojo IF
Män / -76,9 kg
(Matta 1)
1-15
Terminé
Martin Johansson
Norrtälje MMA
Robin Gidlöv Valhalla Jiu Jitsu IF Gagné par soumission - 06:00
Män / -65,9 kg
(Matta 1)
1-3
Terminé
David Hedlund
NOVA MMA IF
Gagné par points - 06:00
Kristijan Kljajic Söders Fight Gym
Män / -65,9 kg
(Matta 1)
1-4
Terminé
Max Bengtsson
Frontline Academy Örebro
Gagné par points - 06:00
Anton Larsson Renyi Umeå IF
Män / -65,9 kg
(Matta 1)
1-5
Terminé
Rodi Georgis
Forca Fighting
Gagné par soumission - 00:27
Andreas Johansson Renyi Umeå IF
Män / -65,9 kg
(Matta 1)
1-6
Terminé
Sebastian Palmdahl
GBG MAC IF
Gagné par soumission - 01:53
Robert Eklöv Team Leites Stockholm IF
Män / -76,9 kg
(Matta 1)
1-16
Terminé
Ola Nässén
Hilti Västerås Bjj Klubb
Anton Åberg IKSU Gagné par points - 06:00
Män / -76,9 kg
(Matta 1)
1-17
Terminé
Rickard Östedt
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Gagné par points - 06:00
Arman Popal Forca Fighting MMA Klubb
Män / -76,9 kg
(Matta 1)
1-18
Terminé
Charlie Sano
Team Gringo
Tim Nyman Föreningen Redline Gagné par points - 06:00
Män / -76,9 kg
(Matta 1)
1-19
Terminé
Robin Gidlöv
Valhalla Jiu Jitsu IF
Nils Norlander Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Gagné par soumission - 04:48
Män / -87,9 kg
(Matta 1)
1-37
Terminé
Oliver Kiffer
Diego Gonzalez Prana Jiu Jitsu klubb Gagné par points
Män / -87,9 kg
(Matta 1)
1-40
Terminé
Christian Stigenberg
Söders Fight Gym
Gagné par soumission - 04:28
Pär Westberg Dala BJJ
Män / -87,9 kg
(Matta 1)
1-41
Terminé
Johan Andersson
Föreningen Coloseum Fightcenter Skövde
Torbjörn Lundén Valhalla Jiu Jitsu IF Gagné par points - 06:00
Män / -87,9 kg
(Matta 1)
1-43
Terminé
Felix Kull
Prana Jiu Jitsu klubb
Gagné par soumission - 03:28
Joakim Dahlgren
Kvinnor / -60 kg
(Matta 1)
1-22
Terminé
Eva-My Persson
Nacka Dojo IF
Gagné par points - 06:00
Nina Back Söders Fight Gym
Kvinnor / -60 kg
(Matta 1)
1-24
Terminé
Veronika Holmsten
Hudik BJJ IF
Anna Berg Föreningen Coloseum Fightcenter Skövde Gagné par soumission - 04:26
Kvinnor / +60 kg
(Matta 1)
1-25
Terminé
Ida Rääf
Sandviken budo och kampsportsklubb
Hanna Hirvonen Hilti Akademi Nord Idrottsförening Gagné par soumission - 04:51
Kvinnor / +60 kg
(Matta 1)
1-28
Terminé
Fanny Lundström
GBG MAC IF
Gagné par soumission - 02:51
Unknown User NOVA MMA IF
Män / -98,9 kg
(Matta 1)
1-29
Terminé
Mikael Knutsson
FC Phoenix IF
Gagné par soumission - 05:19
Samuel Kvarzell Prana Jiu Jitsu klubb
Män / -98,9 kg
(Matta 1)
1-32
Terminé
Michael Wang
Norrtälje MMA kampsportsklubb
Andreas Olsson Team Macc Gagné par soumission - 00:37
Män / +99 kg
(Matta 1)
1-33
Terminé
Björn Johansson
Linköpings Budoklubb
Max Hederström FC Phoenix IF Gagné par soumission - 01:54
Män / +99 kg
(Matta 1)
1-36
Terminé
Karl Lindström
Hilti Västerås Bjj Klubb
Erdem Erdal Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Gagné par points - 06:00
Män / -65,9 kg
(Matta 1)
1-7
Terminé
David Hedlund
NOVA MMA IF
Max Bengtsson Frontline Academy Örebro Gagné par soumission - 00:10
Män / -65,9 kg
(Matta 1)
1-8
Terminé
Rodi Georgis
Forca Fighting
Sebastian Palmdahl GBG MAC IF Gagné par soumission - 00:41
Män / -76,9 kg
(Matta 1)
1-20
Terminé
Anton Åberg
IKSU
Rickard Östedt Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Gagné par points - 06:00
Män / -76,9 kg
(Matta 1)
1-21
Terminé
Tim Nyman
Föreningen Redline
Gagné par soumission - 00:20
Nils Norlander Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Män / -87,9 kg
(Matta 1)
1-44
Terminé
Diego Gonzalez
Prana Jiu Jitsu klubb
Gagné par points - 06:00
Christian Stigenberg Söders Fight Gym