Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(Day 1)
1-42
완료됨
Stefan Belanov
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by Submission - 04:00
Robert Benke Kingpin Grappling Academy IF
Seniorer & Veteraner / Female / Seniorer / Nybörjare / +62 kg
(Day 1)
3-45
완료됨
Magdalena Magnusson
Sandviken budo och kampsportsklubb
Won by Submission - 03:08
Anne-Li Viderlund Forca Fighting
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -71 kg
(Day 1)
3-46
완료됨
Randy Raiden Fungula
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Won by Submission - 04:20
Robert Gehrke Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(Day 1)
1-43
완료됨
Elias Jensen
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Won by Submission - 03:44
Rahmads Stromanis Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(Day 1)
2-46
완료됨
Carl Häggström
kampsportcentret Linköping
Taulant Gashi Hilti Akademi Nord Idrottsförening Won by Submission - 04:00
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / +93 kg
(Day 1)
3-47
완료됨
Johan Levinsson
Linköpings Budoklubb
Won by Submission - 04:13
Robbin Wallin
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(Day 1)
1-44
완료됨
Stefan Belanov
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by Submission - 03:24
Unknown User kampsportcentret Linköping
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -65 kg
(Day 1)
3-48
완료됨
Sahebdad Kameli
Sandviken budo och kampsportsklubb
Won by Submission - 03:03
Lucas Lindheden Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Juniorer / Boys 16-18 years / -70 kg
(Day 1)
2-43
완료됨
Hugo Hjorth
Erik Hallberg Eskilstuna Budoklubb Won by Submission - 05:00
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(Day 1)
1-45
완료됨
Robert Benke
Kingpin Grappling Academy IF
Elias Jensen Hilti Akademi Nord Idrottsförening Won by points - 04:00
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -65 kg
(Day 1)
3-49
완료됨
Max Bengtsson
Frontline Academy Örebro
Won by Submission - 02:18
Joel Myrsell stockholm kickboxning
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(Day 1)
2-47
완료됨
Munawer Ali
Primate Lounge
Johannes Eliasson Pancrase Shootfighting Sällskap Won by Submission - 02:15
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(Day 1)
1-46
완료됨
Rahmads Stromanis
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Won by Submission - 02:33
Unknown User kampsportcentret Linköping
Juniorer / Boys 16-18 years / -70 kg
(Day 1)
2-44
완료됨
Gustav Holmqvist
NOVA MMA IF
Denniz Sali Föreningen Frontier MMA Akademi Won by Submission - 03:30
Seniorer & Veteraner / Female / Seniorer / Fortsättare / +62 kg
(Day 1)
3-54
완료됨
Anna Eriksson
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Sanna Bergkvist East Idrottsförening Norrköping Won by Submission - 04:56
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(Day 1)
1-47
완료됨
Stefan Belanov
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by Submission - 04:00
Elias Jensen Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(Day 1)
2-48
완료됨
Andreas Grip
Pancrase MMA nyköping
Won by Submission - 02:20
Carl Häggström kampsportcentret Linköping
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -65 kg
(Day 1)
3-50
완료됨
Sahebdad Kameli
Sandviken budo och kampsportsklubb
Won by Submission - -1:-20
Max Bengtsson Frontline Academy Örebro
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -65 kg
(Day 1)
3-51
완료됨
Lucas Lindheden
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Joel Myrsell stockholm kickboxning Won by Submission - 02:20
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(Day 1)
1-48
완료됨
Robert Benke
Kingpin Grappling Academy IF
Won by points - 04:00
Rahmads Stromanis Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Seniorer & Veteraner / Female / Seniorer / Fortsättare / +62 kg
(Day 1)
3-55
완료됨
Anna Eriksson
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Ida Rääf Sandviken budo och kampsportsklubb Won by Submission - 05:00
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(Day 1)
2-49
완료됨
Taulant Gashi
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Johannes Eliasson Pancrase Shootfighting Sällskap Won by Submission - 02:25
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(Day 1)
1-49
완료됨
Elias Jensen
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Won by Submission - 03:44
Unknown User kampsportcentret Linköping
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -65 kg
(Day 1)
3-52
완료됨
Sahebdad Kameli
Sandviken budo och kampsportsklubb
Won by Submission - 04:00
Joel Myrsell stockholm kickboxning
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(Day 1)
1-50
완료됨
Stefan Belanov
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by points - 04:00
Rahmads Stromanis Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(Day 1)
2-50
완료됨
Munawer Ali
Primate Lounge
Won by Submission - 01:54
Carl Häggström kampsportcentret Linköping
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(Day 1)
2-51
완료됨
Andreas Grip
Pancrase MMA nyköping
Won by Submission - 02:32
Taulant Gashi Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -65 kg
(Day 1)
3-53
완료됨
Lucas Lindheden
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Max Bengtsson Frontline Academy Örebro Won by Submission - -1:-50
Seniorer & Veteraner / Female / Seniorer / Fortsättare / +62 kg
(Day 1)
3-56
완료됨
Sanna Bergkvist
East Idrottsförening Norrköping
Ida Rääf Sandviken budo och kampsportsklubb Won by Submission - 05:00
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(Day 1)
1-51
완료됨
Robert Benke
Kingpin Grappling Academy IF
Won by Submission - 02:54
Unknown User kampsportcentret Linköping
Seniorer & Veteraner / Female / Seniorer / Nybörjare / -62 kg
(Day 1)
1-52
완료됨
Johanna Thorsell
Söders Fight Gym
Won by Submission - 01:28
Moa Karlsson Föreningen Coloseum Fightcenter Skövde
Seniorer & Veteraner / Female / Seniorer / Fortsättare / -62 kg
(Day 1)
1-53
완료됨
Malin Hermansson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Gabriella Ringblom Apex Kalmar Idrottsförening Won by points - 05:00