Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -77 kg
(Day 1)
Gotowy
Shuayb Azim
FC Phoenix IF
Viktor Jönewi Lund Grappling Academy Wygrana walkowerem
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -77 kg
(Day 1)
Gotowy
Shuayb Azim
FC Phoenix IF
Joseph Anderson West Coast Jiu-Jitsu Varberg Wygrana walkowerem
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -77 kg
(Day 1)
Gotowy
Shuayb Azim
FC Phoenix IF
Mike Sernemo Conde IF Wygrana walkowerem
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -77 kg
(Day 1)
Gotowy
Shuayb Azim
FC Phoenix IF
Jonas Frank Söders Fight Gym Wygrana walkowerem
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -77 kg
(Day 1)
Gotowy
Shuayb Azim
FC Phoenix IF
Alex Eslick Lund Grappling Academy Wygrana walkowerem
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / +93 kg
(Day 1)
1-1
Gotowy
Johan Levinsson
Linköpings Budoklubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Leo Lindahl ICON MMA
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -65 kg
(Day 1)
3-1
Gotowy
Unknown User
FC Phoenix IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Anton Perisin GBG MAC IF
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(Day 1)
2-1
Gotowy
Sofia Dahlbäck
GBG MAC IF
Mecz zakończył się remisem - 03:00
Simone Faber GBG MAC IF Mecz zakończył się remisem - 03:00
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / +93 kg
(Day 1)
1-2
Gotowy
Daniel Svensson
GBG MAC IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Emil Johansson Ultimate Gym Idrottsförening.
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(Day 1)
2-2
Gotowy
Adham Khalil
GBG MAC IF
Mecz zakończył się remisem - 03:00
Tindra Skirhammar GBG MAC IF Mecz zakończył się remisem - 03:00
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -65 kg
(Day 1)
3-2
Gotowy
Senar Kaya
Fit4Fight Gym IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
David Boardman Lund Grappling Academy
Juniorer / Boys 13-15 years / +57 kg
(Day 1)
1-7
Gotowy
Valentino Kovac
GBG MAC IF
Behnam Razaki Conde IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(Day 1)
2-3
Gotowy
Sofia Dahlbäck
GBG MAC IF
Mecz zakończył się remisem - 03:00
Melker Skirhammar GBG MAC IF Mecz zakończył się remisem - 03:00
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -71 kg
(Day 1)
3-7
Gotowy
Mouhamad-Ali El-Tabach
GBG MAC IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
David Johansson GBG MAC IF
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / +93 kg
(Day 1)
1-3
Gotowy
Johan Levinsson
Linköpings Budoklubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:54
Daniel Svensson GBG MAC IF
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -65 kg
(Day 1)
3-3
Gotowy
Unknown User
FC Phoenix IF
Senar Kaya Fit4Fight Gym IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(Day 1)
2-4
Gotowy
Simone Faber
GBG MAC IF
Mecz zakończył się remisem - 03:00
Adham Khalil GBG MAC IF Mecz zakończył się remisem - 03:00
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(Day 1)
2-5
Gotowy
Tindra Skirhammar
GBG MAC IF
Mecz zakończył się remisem - 03:00
Melker Skirhammar GBG MAC IF Mecz zakończył się remisem - 03:00
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / +93 kg
(Day 1)
1-4
Gotowy
Leo Lindahl
ICON MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Emil Johansson Ultimate Gym Idrottsförening.
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -65 kg
(Day 1)
3-4
Gotowy
Anton Perisin
GBG MAC IF
David Boardman Lund Grappling Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(Day 1)
2-6
Gotowy
Sofia Dahlbäck
GBG MAC IF
Mecz zakończył się remisem - 03:00
Adham Khalil GBG MAC IF Mecz zakończył się remisem - 03:00
Juniorer / Boys 13-15 years / +57 kg
(Day 1)
1-8
Gotowy
Josef Khaled
GBG MAC IF
Alvin Söderström CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -71 kg
(Day 1)
3-8
Gotowy
Mouhamad-Ali El-Tabach
GBG MAC IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28
Mikael Vallin GBG MAC IF
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / +93 kg
(Day 1)
1-5
Gotowy
Johan Levinsson
Linköpings Budoklubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Emil Johansson Ultimate Gym Idrottsförening.
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(Day 1)
2-7
Gotowy
Simone Faber
GBG MAC IF
Tindra Skirhammar GBG MAC IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / +93 kg
(Day 1)
1-6
Gotowy
Leo Lindahl
ICON MMA
Daniel Svensson GBG MAC IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Juniorer / Boys 13-15 years / +57 kg
(Day 1)
1-9
Gotowy
Valentino Kovac
GBG MAC IF
Josef Khaled GBG MAC IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -65 kg
(Day 1)
3-5
Gotowy
Unknown User
FC Phoenix IF
David Boardman Lund Grappling Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:45
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(Day 1)
2-8
Gotowy
Adham Khalil
GBG MAC IF
Mecz zakończył się remisem - 03:00
Melker Skirhammar GBG MAC IF Mecz zakończył się remisem - 03:00
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(Day 1)
2-9
Gotowy
Sofia Dahlbäck
GBG MAC IF
Mecz zakończył się remisem - 03:00
Tindra Skirhammar GBG MAC IF Mecz zakończył się remisem - 03:00
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -65 kg
(Day 1)
3-6
Gotowy
Anton Perisin
GBG MAC IF
Senar Kaya Fit4Fight Gym IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -71 kg
(Day 1)
3-9
Gotowy
David Johansson
GBG MAC IF
Mikael Vallin GBG MAC IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42