Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juniorer / 10-12 years / -42 kg
(Day 1)
B-10
Dokončeno
Alicia Norström
Match was declared a draw - 03:00
Hugo Enarsson Lidköpings BudoKlubb Match was declared a draw - 03:00
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(Day 1)
A-12
Dokončeno
Elvira Rust Linderholm
Orca Jiu Jitsu
Match was declared a draw - 03:00
Tage Andersson Bohman Föreningen Team Hang Loose Match was declared a draw - 03:00
Juniorer / Boys 13-15 years / +57 kg
(Day 1)
C-13
Dokončeno
Carl Eklund
Allstars Kampsportförening
Won by Submission - 03:00
Alexander Shahin Frontline Academy Örebro
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(Day 1)
A-13
Dokončeno
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Johannes Makdessi Primate Lounge Won by Submission - 01:49
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(Day 1)
Juniorer / 10-12 years / -42 kg
(Day 1)
B-11
Dokončeno
Minna Mankert
Panda Dojo IF
Hugo Enarsson Lidköpings BudoKlubb Won by Submission - 01:20
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(Day 1)
A-14
Dokončeno
Elvira Rust Linderholm
Orca Jiu Jitsu
Denise Karlsson Primate Lounge Won by Submission - 00:36
Juniorer / 10-12 years / -42 kg
(Day 1)
B-12
Dokončeno
Alicia Norström
Leia Bäckefelt Primate Lounge Won by Submission - 00:59
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(Day 1)
A-15
Dokončeno
Arvid Ekman
Team Leites Stockholm IF
Match was declared a draw - 03:00
Johannes Makdessi Primate Lounge Match was declared a draw - 03:00
Juniorer / Boys 16-18 years / -70 kg
(Day 1)
C-14
Dokončeno
Tobias Persson
Starkado MMA
Gustav Holmqvist NOVA MMA IF Won by Submission - 04:00
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(Day 1)
B-16
Dokončeno
Vincent Palonperä
Orca Jiu Jitsu
Dion Kelmendi Forca Fighting MMA Klubb Won by Submission - 00:39
Juniorer / 10-12 years / -42 kg
(Day 1)
B-13
Dokončeno
Rebecca Yakubi
IF Stockholm BJJ-Center
Hugo Enarsson Lidköpings BudoKlubb Won by Submission - 02:01
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(Day 1)
A-16
Dokončeno
Tage Andersson Bohman
Föreningen Team Hang Loose
Denise Karlsson Primate Lounge Won by Submission - 00:39
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
(Day 1)
A-17
Dokončeno
Linnea Jonsson
Primate Lounge
Leah Alsén Primate Lounge Won by Submission - 02:43
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(Day 1)
B-17
Dokončeno
Max Lind
Vincent Palonperä Orca Jiu Jitsu Won by points
Juniorer / 10-12 years / -42 kg
(Day 1)
B-14
Dokončeno
Anthony Pettersson
Leia Bäckefelt Primate Lounge Won by Submission - 01:03
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -65 kg
(Day 1)
C-15
Dokončeno
Wahib Al-shamer
Hilti Kristinehamn
Won by Submission - 01:32
Linus Lindström Pancrase MMA nyköping
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(Day 1)
B-18
Dokončeno
Isidor Mankert
Panda Dojo IF
Won by Submission - 01:13
Dion Kelmendi Forca Fighting MMA Klubb
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(Day 1)
A-18
Dokončeno
Arvid Ekman
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 01:26
Tage Andersson Bohman Föreningen Team Hang Loose
Juniorer / Boys 16-18 years / -70 kg
(Day 1)
C-16
Dokončeno
William Gisslander
NOVA MMA IF
Gustav Holmqvist NOVA MMA IF Won by Submission - 02:04
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
(Day 1)
A-19
Dokončeno
Kevin Andersson
Primate Lounge
Ian Nielsen Orca Jiu Jitsu Won by Submission - 00:37
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(Day 1)
B-21
Dokončeno
Alvin Rust Linderholm
Orca Jiu Jitsu
Arian Kelmendi Forca Fighting Won by Submission - 00:11
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(Day 1)
B-19
Dokončeno
Max Lind
Dion Kelmendi Forca Fighting MMA Klubb Won by points
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(Day 1)
A-20
Dokončeno
Johannes Makdessi
Primate Lounge
Denise Karlsson Primate Lounge Won by Submission - 00:53
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -65 kg
(Day 1)
C-17
Dokončeno
Emil Jonsson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Daniel Njord Won by Submission - 05:00
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(Day 1)
B-20
Dokončeno
Isidor Mankert
Panda Dojo IF
Won by Submission - 00:40
Vincent Palonperä Orca Jiu Jitsu
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
(Day 1)
A-21
Dokončeno
Linnea Jonsson
Primate Lounge
Match was declared a draw - 03:00
Kevin Andersson Primate Lounge Match was declared a draw - 03:00
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(Day 1)
B-22
Dokončeno
Hayley Nielsen
Orca Jiu Jitsu
Match was declared a draw - 03:00
Theo Bergström Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Match was declared a draw - 03:00
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
(Day 1)
A-22
Dokončeno
Leah Alsén
Primate Lounge
Ian Nielsen Orca Jiu Jitsu Won by Submission - 00:18
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
(Day 1)
A-23
Dokončeno
Julius Makdessi
Primate Lounge
Won by Submission - 00:25
Zakarias Örtenberg IF Norrköping Kampsport
Juniorer / Boys 13-15 years / -50 kg
(Day 1)
B-29
Dokončeno
William Stenberg
Orca Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:36
Alexander Laserna Vargas Forca Fighting MMA Klubb
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
(Day 1)
A-24
Dokončeno
Linnea Jonsson
Primate Lounge
Ian Nielsen Orca Jiu Jitsu Won by Submission - 02:25