Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(SW lördag)
B1
Terminé
Johan Myren
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Maximus Kjällander Team Leites Stockholm IF Gagné par soumission - 00:09
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
(SW lördag)
A1
Terminé
Velma Borgh
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gagné par soumission - 02:18
Hugo Mattsson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -93 kg
(SW lördag)
C1
Terminé
Alexander Lundin
ÖJK Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Filip Bergander Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par soumission - 02:05
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(SW lördag)
B2
Terminé
Cornelia Nissilä
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Isidor Mankert Panda Dojo IF Gagné par soumission - 00:16
Juniorer / 10-12 years / -42 kg
(SW lördag)
B7
Terminé
Lucas Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Gagné par soumission - 01:38
Rebecca Yakubi IF Stockholm BJJ-Center
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
(SW lördag)
A2
Terminé
Hugo Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Gagné par soumission - 01:01
Lilly Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -93 kg
(SW lördag)
C2
Terminé
Victor Ramirez
Panda Dojo IF
Rasmus Garefelt Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par soumission - 02:05
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(SW lördag)
A7
Terminé
Benjamin Bratt
Panda Dojo IF
Arvid Ekman Team Leites Stockholm IF Gagné par soumission - 00:30
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(SW lördag)
B3
Terminé
Johan Myren
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gagné par soumission - 02:08
Cornelia Nissilä Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
(SW lördag)
A3
Terminé
Velma Borgh
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Hugo Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Gagné par soumission - 01:37
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(SW lördag)
C7
Terminé
Erik Rockberg
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Eric Bergqvist TEAM HC3 KEM-JOH Gagné par soumission - 04:00
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(SW lördag)
B4
Terminé
Maximus Kjällander
Team Leites Stockholm IF
Isidor Mankert Panda Dojo IF Gagné par soumission - 00:23
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
(SW lördag)
A4
Terminé
Hugo Mattsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Lilly Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par soumission - 01:13
Juniorer / 10-12 years / -42 kg
(SW lördag)
B8
Terminé
Wilton Wendel
Pancrase Shootfighting Sällskap
Gagné par soumission - 01:19
Maximus Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(SW lördag)
A8
Terminé
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Gagné par soumission - 00:16
My Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
(SW lördag)
A5
Terminé
Velma Borgh
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Lilly Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par soumission - 03:00
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -93 kg
(SW lördag)
C3
Terminé
Alexander Lundin
ÖJK Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gagné par soumission - 03:05
Victor Ramirez Panda Dojo IF
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(SW lördag)
B5
Terminé
Johan Myren
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Isidor Mankert Panda Dojo IF Gagné par soumission - 00:51
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
(SW lördag)
A6
Terminé
Hugo Mattsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Hugo Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Gagné par soumission - 00:24
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(SW lördag)
B6
Terminé
Maximus Kjällander
Team Leites Stockholm IF
Gagné par soumission - 00:07
Cornelia Nissilä Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Juniorer / 10-12 years / -42 kg
(SW lördag)
B9
Terminé
Lucas Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Le match a été déclaré nul - 03:00
Jonathan Ekström Prana Jiu Jitsu klubb Le match a été déclaré nul - 03:00
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(SW lördag)
A9
Terminé
Denice Gustafsson
Gagné par soumission - 00:34
Ronja Gustafsson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -93 kg
(SW lördag)
C4
Terminé
Filip Bergander
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gagné par soumission - 03:00
Rasmus Garefelt Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(SW lördag)
A10
Terminé
Benjamin Bratt
Panda Dojo IF
Theodore Grenmark Gagné par soumission - 00:31
Juniorer / 10-12 years / -42 kg
(SW lördag)
B10
Terminé
Rebecca Yakubi
IF Stockholm BJJ-Center
Gagné par soumission - 02:02
Wilton Wendel Pancrase Shootfighting Sällskap
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(SW lördag)
A11
Terminé
Arvid Ekman
Team Leites Stockholm IF
Gagné par soumission - 02:19
Leia Drake Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(SW lördag)
C8
Terminé
Erik Rockberg
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Simon Karlsson Wennberg Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par soumission - 01:10
Juniorer / 10-12 years / -42 kg
(SW lördag)
B11
Terminé
Maximus Borgh
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Jonathan Ekström Prana Jiu Jitsu klubb Gagné par soumission - 00:51
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -93 kg
(SW lördag)
C5
Terminé
Alexander Lundin
ÖJK Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Rasmus Garefelt Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par soumission - 02:50
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(SW lördag)
A12
Terminé
My Borgh
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Denice Gustafsson Gagné par soumission - 00:39
Juniorer / 10-12 years / -42 kg
(SW lördag)
B12
Terminé
Lucas Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Gagné par soumission - 02:01
Wilton Wendel Pancrase Shootfighting Sällskap
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(SW lördag)
A13
Terminé
Ronja Gustafsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Theodore Grenmark Gagné par soumission - 00:12