Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(SW lördag)
B1
Färdig
Johan Myren
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Maximus Kjällander Team Leites Stockholm IF Vann på Submission - 00:09
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
(SW lördag)
A1
Färdig
Velma Borgh
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Vann på Submission - 02:18
Hugo Mattsson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -93 kg
(SW lördag)
C1
Färdig
Alexander Lundin
ÖJK Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Filip Bergander Östersunds Jeet Kune Do Klubb Vann på Submission - 02:05
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(SW lördag)
B2
Färdig
Cornelia Nissilä
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Isidor Mankert Panda Dojo IF Vann på Submission - 00:16
Juniorer / 10-12 years / -42 kg
(SW lördag)
B7
Färdig
Lucas Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Vann på Submission - 01:38
Rebecca Yakubi IF Stockholm BJJ-Center
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
(SW lördag)
A2
Färdig
Hugo Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Vann på Submission - 01:01
Lilly Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -93 kg
(SW lördag)
C2
Färdig
Victor Ramirez
Panda Dojo IF
Rasmus Garefelt Östersunds Jeet Kune Do Klubb Vann på Submission - 02:05
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(SW lördag)
A7
Färdig
Benjamin Bratt
Panda Dojo IF
Arvid Ekman Team Leites Stockholm IF Vann på Submission - 00:30
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(SW lördag)
B3
Färdig
Johan Myren
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Vann på Submission - 02:08
Cornelia Nissilä Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
(SW lördag)
A3
Färdig
Velma Borgh
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Hugo Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Vann på Submission - 01:37
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(SW lördag)
C7
Färdig
Erik Rockberg
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Eric Bergqvist TEAM HC3 KEM-JOH Vann på Submission - 04:00
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(SW lördag)
B4
Färdig
Maximus Kjällander
Team Leites Stockholm IF
Isidor Mankert Panda Dojo IF Vann på Submission - 00:23
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
(SW lördag)
A4
Färdig
Hugo Mattsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Lilly Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb Vann på Submission - 01:13
Juniorer / 10-12 years / -42 kg
(SW lördag)
B8
Färdig
Wilton Wendel
Pancrase Shootfighting Sällskap
Vann på Submission - 01:19
Maximus Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(SW lördag)
A8
Färdig
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Vann på Submission - 00:16
My Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
(SW lördag)
A5
Färdig
Velma Borgh
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Lilly Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb Vann på Submission - 03:00
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -93 kg
(SW lördag)
C3
Färdig
Alexander Lundin
ÖJK Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Vann på Submission - 03:05
Victor Ramirez Panda Dojo IF
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(SW lördag)
B5
Färdig
Johan Myren
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Isidor Mankert Panda Dojo IF Vann på Submission - 00:51
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
(SW lördag)
A6
Färdig
Hugo Mattsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Hugo Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Vann på Submission - 00:24
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
(SW lördag)
B6
Färdig
Maximus Kjällander
Team Leites Stockholm IF
Vann på Submission - 00:07
Cornelia Nissilä Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Juniorer / 10-12 years / -42 kg
(SW lördag)
B9
Färdig
Lucas Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Matchen blev oavgjord - 03:00
Jonathan Ekström Prana Jiu Jitsu klubb Matchen blev oavgjord - 03:00
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(SW lördag)
A9
Färdig
Denice Gustafsson
Vann på Submission - 00:34
Ronja Gustafsson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -93 kg
(SW lördag)
C4
Färdig
Filip Bergander
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Vann på Submission - 03:00
Rasmus Garefelt Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(SW lördag)
A10
Färdig
Benjamin Bratt
Panda Dojo IF
Theodore Grenmark Vann på Submission - 00:31
Juniorer / 10-12 years / -42 kg
(SW lördag)
B10
Färdig
Rebecca Yakubi
IF Stockholm BJJ-Center
Vann på Submission - 02:02
Wilton Wendel Pancrase Shootfighting Sällskap
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(SW lördag)
A11
Färdig
Arvid Ekman
Team Leites Stockholm IF
Vann på Submission - 02:19
Leia Drake Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
(SW lördag)
C8
Färdig
Erik Rockberg
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Simon Karlsson Wennberg Östersunds Jeet Kune Do Klubb Vann på Submission - 01:10
Juniorer / 10-12 years / -42 kg
(SW lördag)
B11
Färdig
Maximus Borgh
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Jonathan Ekström Prana Jiu Jitsu klubb Vann på Submission - 00:51
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -93 kg
(SW lördag)
C5
Färdig
Alexander Lundin
ÖJK Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Rasmus Garefelt Östersunds Jeet Kune Do Klubb Vann på Submission - 02:50
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(SW lördag)
A12
Färdig
My Borgh
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Denice Gustafsson Vann på Submission - 00:39
Juniorer / 10-12 years / -42 kg
(SW lördag)
B12
Färdig
Lucas Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Vann på Submission - 02:01
Wilton Wendel Pancrase Shootfighting Sällskap
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
(SW lördag)
A13
Färdig
Ronja Gustafsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Theodore Grenmark Vann på Submission - 00:12